Zavřít reklamu

Telefon Samsung Galaxy A23 je zase o něco blíže svému představení. Jen krátce poté, co získal certifikaci organizace Bluetooth SIG, byl zalistován na oficiální stránce Samsungu pro ruský trh.

Podle stránky podpory, kterou Samsung spustil na svém oficiálním ruském webu, nese Galaxy A23 kódové označení SM-A235F a podporuje funkci dual-SIM.

Smartphone nižší střední třídy bude podle dostupných úniků disponovat IPS LCD displejem s úhlopříčkou 6,6 palců, rozlišením FHD+ a kapkovitým výřezem, čipsetem Snapdragon 680 4G, minimálně 4 GB operační paměti, čtverným fotoaparátem s rozlišením 50, 5, 2 a 2 MPx, na boku umístěnou čtečkou otisků prstů, 3,5mm jackem, baterií s kapacitou 5000 mAh, rozměry 165,4 x 77 x 8,5 mm a softwarově by jej měl pohánět Android 12 s nadstavbou One UI 4.0. Existovat by měl i ve verzi s podporou 5G sítí.

Předchozí leaky se zmiňovaly o tom, že Galaxy A23 bude představen v dubnu, vzhledem k zalistování na ruském webu Samsungu i získání certifikace Bluetooth by to však mohlo být i dříve. Pokud jde o 5G verzi, ta bude uvedena na scénu údajně až v létě.

Související články

Dnes nejčtenější

.