Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, Samsung začne globálně prodávat svou novou vlajkovou řadu Galaxy S22 příští pátek. Někteří zákazníci však nové „vlajky“ začali dostávat s předstihem a co více – v balení našli i nabíječku a sluchátka. Jak je to možné, když Samsung na své stránce jasně říká, že nabíječku ani sluchátka k nové řadě nedodává?

Odpověď není tak složitá – toto příslušenství do balení Galaxy S22 vkládá bulharský mobilní operátor, nejde tedy o jeho standardní součást. V zemi se jinak prodává varianta s čipem Exynos 2200 (tak jako ve zbytku Evropy) a jeho cena zde začíná na 1 649 leva (přibližně 20 500 korun). Pro srovnání – u nás bude cena základního modelu startovat na 21 990 korunách.

Připomeňme, že Samsung nedodává nabíječku u svých vlajkových lodí od loňska, přičemž jako důvod uváděl snahu o zlepšení životního prostředí. Korejský gigant tak napodobil Apple, který o pár měsíců předtím takto „vyprázdnil“ balení iPhonu 12. V té době si přitom Samsung z cupertinského obra dělal legraci, když na sociálních sítích zveřejnil dnes už neblaze proslulý mem s fotografií své nabíječky a popiskem „Included with your Galaxy“ („Součástí vašeho Galaxy“).

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Související články

Dnes nejčtenější

.