Zavřít reklamu

Do obchodu Google Play přibývají každý den nové, zajímavé aplikace. My pro vás vybíráme ty, které byste podle nás určitě neměli minout. Jaké tipy pro vás máme dnes?

Skener dokumentů

Naším prvním dnešním tipem je Skener dokumentů. Aplikace umožňuje skenovat dokumenty, knihy, průkazy totožnosti, fotografie, potvrzení atd. a nabízí funkce ořezu stránky dokumentu, úpravy jasu, kontrastu, sytosti a expozici dokumentu PDF, skenování OCR či možnost vytvořit PDF pomocí skeneru QR kódů nebo převést obrázek na text. Nejen pro pracovníky kanceláře užitečná aplikace se prodává za 20 korun.

Stažení v Google Play

Screen Recorder: Videorekordér

Hledáte spolehlivý nástroj, který vám pomůže jednoduše zachytit plynulá a vysoce kvalitní videa na obrazovce i snímky obrazovky? Pak jste ho právě našli. Má jméno Screen Recorder: Videorekordér a je zdarma (s reklamami).

Stažení v Google Play

Udemy – Online Courses

Náš další dnešní tip ocení ti, kteří jsou zvyklí se celoživotně vzdělávat. Aplikace Udemy – Online Courses jim nabídne vzdělávací videokurzy v celé řadě tradičních i moderních odvětví, včetně marketingu, byznysu, programování, umělé inteligence, fotografie, hudby či kreslení, a to v celkem 65 jazycích. Aplikace je zdarma a nabízí in-app nákupy.

Stažení v Google Play

FitOn Workouts & Fitness Plans

Chtěli byste zapracovat na své fyzičce, ale ke cvičení se nedokážete dostatečně motivovat? Pak by vám mohla vytrhnout trn z paty aplikace FitOn Workouts & Fitness Plans. „Appka“ nabízí všechna možná cvičení, od kardia přes silový trénink po jógu, pilates, barre fitness a další. Kromě toho vám prostřednictvím krátkých a efektivních meditačních cvičení pomůže snížit stres, uvolnit vaše tělo a zlepšit dýchání či spánek. Aplikace je zdarma a nabízí in-app nákupy.

Stažení v Google Play

Dungeon Warfare 2

Dnešní posledním tipem je hra žánru tower defense Dungeon Warfare 2, která navazuje na velmi populární „jedničku“. Ujměte se role pána podzemí a braňte své kobky před rádobyhrdiny smrtelnými pastmi a důmyslnými vynálezy. Hra se prodává za 130 korun.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.