Zavřít reklamu

Do obchodu Google Play přibývají každý den nové, zajímavé aplikace. My pro vás vybíráme ty, které byste podle nás určitě neměli minout. Jaké tipy pro vás máme dnes?

Black Screen: video screen off

Naším prvním tipem pro dnešek je Black Screen: video screen off. Jedná se o jednoduchou, ale užitečnou „appku“, která vám umožní přehrávat a nahrávat videa, poslouchat podcasty či pořizovat selfie fotky na vypnuté obrazovce, což vám na zařízeních s AMOLED a OLED displeji pomůže šetřit baterii. Aplikace je zdarma a obsahuje in-app nákupy.

Stažení v Google Play

Scrolling Icons Live Wallpaper

Scrolling Icons Live Wallpaper je unikátní aplikace pro živé tapety, jež pro váš wallpaper používá sady ikon. Ikony nejsou v aplikaci zahrnuty, je třeba si nějaké předtím stáhnout (doporučit můžeme například tyto, tyto, tyto nebo tyto). Aplikace umožňuje upravovat si velikost ikon či jejich průhlednost/neprůsvitnost a saturaci, měnit barvy pozadí a aplikovat jednoduchý barevný gradient, měnit rychlost scrollování ikon napříč domovskou obrazovkou, úpravu FPS pro rovnováhu mezi výdrží baterie a plynulým vizuálem nebo automatické obnovení tapety každý den. Aplikace se nabízí zdarma a obsahuje in-app nákupy.

Stažení v Google Play

FF Tools

Další tip přijde vhod těm, kdo hrají battle royale hit Garena Free Fire. Aplikace FF Tools jim totiž hru pomůže optimalizovat a zrychlit. Slibuje mimo jiné optimalizaci operační paměti, snížení lagů a pingu či různé herní optimalizace, jako např. ovládání citlivosti zbraní. Aplikace je zdarma a obsahuje reklamy.

Stažení v Google Play

Legends of Runeterra

Omrzel vás už Hearthstone a hledáte alternativu? Pak rozhodně zkuste Legends of Runeterra. Hra nabízí dynamicky se měnící hratelnost, kdy úspěch definují vaše schopnosti, nikoli štěstí, desítky karet šampionů, z nichž každá má jinou herní mechaniku inspirovanou původní schopností ze hry League of Legends, či unikátní kartové synergie. Hra je zdarma a obsahuje in-app nákupy.

Stažení v Google Play

AnimA

Posledním dnešním tipem je taktéž hra, a to akční RPG AnimA. Titul inspirovaný nejlepšími „diablovkami“ minulosti láká na velmi dobrou grafiku, podmanivé dark fantasy prostředí, rychlou akci či na více než 40 úrovní a 10+ unikátních tajných úrovní. Hra se nabízí zdarma a obsahuje reklamy a in-app nákupy.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.