Zavřít reklamu

Dnes byly oficiálně představeny modely Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra. Akce Unpacked potvrdila většinu toho, co jsme o chystaných zařízeních již věděli, ale přece jen přišlo i nějaké to překvapení. V posledních letech jsme byli svědky toho, jak Samsung motivoval zákazníky k nákupu nových vlajkových smartphonů přímo ve svém internetovém obchodě. Podobná strategie je zde i s novou řadu telefonů Galaxy S.

Společnost Samsung potvrdila, že Galaxy S22 a Galaxy S22+ budou k dispozici v barvách Phantom Black, Phantom White, Green a Pink Gold. Galaxy S22 Ultra dostane barvy Phantom Black, Phantom White, Burgundy a Green. Tyto barevné varianty budou k dispozici prostřednictvím všech distribucí, která zařízení prodávají.

unpacked

A pak jsou zde ještě exkluzivní barevné varianty, které budou nabízeny výhradně skrze internetový obchod společnosti. Galaxy S22 Ultra bude prostřednictvím webu Samsung.com k dispozici v barvách Sky Blue, Graphite a Red, a to také s odpovídající barvou pera S Pen. Galaxy S22 a S22+ bude prostřednictvím webových stránek společnosti nabízen v Graphite, Cream, Violet and Sky Blue barvě.

unpacked

Samsung však uvádí, že tyto exkluzivní barevné varianty budou k dispozici pouze v USA, Kanadě, Velké Británii, Německu, Francii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, Švédsku, Norsku, Dánsku, Finsku, Nizozemsku, Belgii, Rakousku, Švýcarsku, Polsku, Rusku, Spojených arabských emirátech, Austrálii, Thajsku, Singapuru, Číně a Jižní Koreji. Dostupnost se také bude ještě na jednotlivých těchto trzích lišit. My si ale evidentně stejně musíme nechat zajít chuť.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Dnes nejčtenější

.