Zavřít reklamu

Do éteru pronikly první rendery telefonu Samsung Galaxy A23. Vyplývá z nich, že přední strana se od jeho předchůdce nijak lišit nebude, to hlavní se ale děje vzadu.

Podle obrázků, které zveřejnil známý insider @OnLeaks, bude Galaxy A23 disponovat plochým displejem s kapkovitým výřezem a výrazným spodním rámečkem a vystouplým obdélníkovým fotomodulem se čtyřmi senzory. Tento design fotoaparátu Samsung obvykle používá u dražších modelů. Rendery také odhalují 3,5mm jack, do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečku otisků prstů a USB-C port.

Galaxy A23 bude podle dostupných úniků vybaven 6,6palcovým LCD displejem s rozlišením FHD+, čtverným fotoaparátem s rozlišením 50, 5, 2 a 2 MPx (hlavní bude údajně mít optickou stabilizaci obrazu a nebude pocházet z dílny Samsungu, druhý by měl být „širokáč“, třetí sloužit jako makro kamerka a čtvrtý jako snímač hloubky ostrosti), rozměry 165,4 x 77 x 8,5 mm a baterií s kapacitou 5000 mAh.

Jako předchozí modely by se měl nabízet v 4G a 5G verzi, přičemž první zmíněná bude údajně představena v dubnu a druhá až o tři měsíce později.

Související články

Dnes nejčtenější

.