Zavřít reklamu

Jedním z cenově dostupných telefonů, který by měl Samsung letos představit, bude podle všeho Galaxy A23. Jak již název napovídá, půjde o nástupce loňského budgetového smartphonu Galaxy A22. Dříve se objevily spekulace, že bude disponovat 50MPx hlavním fotoaparátem. Podle nové zprávy však tento fotoaparát nepochází z dílny korejského technologického obra.

Podle informací korejského webu The Elec designují a vyrábějí 50MPx hlavní fotoaparát Galaxy A23 dvě partnerské společnosti Samsungu – Sunny Optical a Patron. Jeho přesné specifikace v tuto chvíli nejsou známy, údajně však bude disponovat optickou stabilizací obrazu, což je klíčová komponenta pro pořizování vysoce kvalitních snímků za různých světelných podmínek. Tato funkce je u levných telefonů vzácností.

50MPx hlavní fotoaparát podle webu doprovodí další tři senzory, a to 5MPx „širokáč“, 2MPx makro kamerka a 2MPx snímač hloubky ostrosti. Telefon má jinak být, stejně jako předchůdce, dostupný ve 4G a 5G verzi. Web ještě doplnil, že obě verze budou mít, opět jako předchůdce, odlišné specifikace. První zmíněná bude uvedena na scénu v dubnu a druhá o tři měsíce později. Podle zprávy také prý Samsung plánuje letos dodat na trh 17,1 milionu 4G variant a 12,6 milionu 5G variant.

Související články

Dnes nejčtenější

.