Zavřít reklamu

Do obchodu Google Play přibývají každý den nové, zajímavé aplikace. My pro vás vybíráme ty, které byste podle nás určitě neměli minout. Jaké tipy pro vás máme dnes?

Widgetshare

Naším prvním dnešním tipem je Widgetshare. Aplikace umožňuje sdílet domovskou obrazovku s osobami, na kterých vám záleží. Když si někdo změní na widgetu fotografii, okamžitě se změní i ostatním. Je možné vytvořit si různé widgety pro všechny důležité osoby ve vašem životě a zaplnit vaši domovskou obrazovku jejich snímky. Aplikace se nabízí zdarma a obsahuje reklamy.

Stažení v Google Play

DeepL Translate

Potřebujete rychle něco přeložit a nemáte zrovna po ruce slovník? Pak vám pomůže aplikace DeepL Translate, která slibuje rychlý, přesný a vysoce kvalitní překlad všech možných textů. Podporuje celkem 26 jazyků, mezi nimiž nechybí čeština. Aplikace je zdarma.

Stažení v Google Play

Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Hledáte skutečně mocnou zbraň na viry, malware a online hrozby? Pak jste ji právě našli – je jí aplikace Bitdefender Mobile Security & Antivirus, která byla v posledních několika letech čtyřikrát vyhlášena nejlepším bezpečnostním produktem pro Android. Aplikace mimo jiné slibuje 100% ochranu proti virům, malwaru, spywaru a ransomwaru, ochranu proti nebezpečným, podvodným a phishingovým stránkám, podporu VPN, funkci Autopilot, která dává uživateli bezpečnostní doporučení na základě používání jeho mobilního zařízení, a v neposlední řadě monitoruje, jestli jeho e-mailové účty nebyly součástí nějakého úniku dat. Aplikace je zdarma a obsahuje in-app nákupy.

Stažení v Google Play

Titan Quest: Legendary Edition

Dalším dnešním tipem je hra Titan Quest: Legendary Edition. Pokud jste legendární akční RPG, které se původně objevilo už v roce 2006 na PC a od té doby bylo portováno na mnoho dalších platforem, nehráli, nyní máte šanci to napravit. Jde o kompletní vydání hry, obsahuje tedy všechny DLC i aktualizace, co pro ni v minulosti vyšly. Prozkoumávejte starověké světy Řecka, Egypta,  Babylonu a Číny, zabíjejte fantastické příšery, postavte se Titánům a staňte se hrdinou, na nějž nejen Olymp nezapomene. Hra stojí 350 korun.

Stažení v Google Play

CHRONO TRIGGER

Posledním tipem pro dnešek je další hra a ještě větší klasika než Titan Quest – japonské RPG CHRONO TRIGGER. Podaří se vám jako jednomu z dobrodruhů cestujících časem zabránit globální katastrofě? Hra se prodává za 219 korun.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.