Zavřít reklamu

Po akci Galaxy Unpacked 2022, na které jsme se oficiálně dočkali tria smartphonů řady Galaxy S22 a stejného počtu modelů řady tabletů Galaxy Tab S8, spustil Samsung na jednotlivá zařízení předprodej. A strhla se doslova mela, kdy nejen že musela společnost navyšovat výrobu telefonů, ale nyní se dozvídáme, že má problém uspokojit trh i co se týče jejích tabletů. 

Společnost Samsung proto v USA zastavila předobjednávky prémiových vlajkových tabletů Galaxy Tab S8 a Tab S8 Ultra kvůli prudce rostoucí poptávce po nich. A jistě by se to mohlo zdát jako překvapení, protože trhu s tablety v dobrém i zlém slova smyslu dominuje samozřejmě iPad Applu. Ale zdá se, že poptávka po skvěle vybavených tabletech se systémem Android ještě neutichá.

Předobjednávky tabletů Samsung Galaxy Tab S8, S8+ a S8 Ultra byly zahájeny ve středu 9. února, a to po samotném představení novinek. Zatímco předobjednávky tabletů Galaxy Tab S8 a S8 Ultra byly na území USA zastaveny, prostřední tablet řady, tedy Galaxy Tab S8+, si mohou tamní obyvatelé jako jediný stále na webových stránkách společnosti Samsung předobjednat.

„Jsme nadšeni reakcí zákazníků na naši novou řadu Galaxy Tab S8. Vzhledem k obrovské poptávce v posledních 48 hodinách pozastavujeme předobjednávky na stránkách Samsung.com pro Galaxy Tab S8 Ultra a Galaxy Tab S8. Snažíme se ale, abychom uspokojili nadšení a poptávku všech spotřebitelů. Zůstaňte prosím naladěni na další aktualizace.“ 

Pro společnost Samsung je to na jednu stranu dobrá zpráva. Dokazuje totiž, že zejména Galaxy Tab S8 Ultra je skutečně jedním z nejlepších tabletů Samsungu, které kdy byly uvedeny na trh, a který se může směle poměřovat se svou konkurencí. Na českých stránkách Samsungu si však zatím můžete všechny nově představené novinky předobjednat bez omezení.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Dnes nejčtenější

.