Zavřít reklamu

Do obchodu Google Play přibývají každý den nové, zajímavé aplikace. My pro vás vybíráme ty, které byste podle nás určitě neměli minout. Jaké tipy pro vás máme dnes?

Moises: aplikace pro hudebníky

Naším dnešním prvním tipem je Moises: aplikace pro hudebníky. Umožňuje mimo jiné z jakékoli skladby extrahovat a odstraňovat vokály, z jakéhokoli audio či videosouboru izolovat nástroje, měnit výšky tónu či remixovat bicí, kytary, klavír a další nástroje. Výhodou aplikace je také to, že je v češtině. Ocení ji především hudebníci, studenti a učitelé hudby, dýdžejové nebo milovníci karaoke. Nabízí se zdarma a obsahuje in-app nákupy.

Stažení v Google Play

Snapdrop

Dalším dnešním tipem je aplikace Snapdrop, která umožňuje pohodlně a rychle přenášet soubory z telefonu do počítače. Funguje podobně jako populární aplikace Airdrop od Applu. Aplikace se nabízí zdarma.

Stažení v Google Play

Crash Bandicoot: On the Run

Třetím dnešním tipem je hra Crash Bandicoot: On the Run. Ujměte se role legendárního lišáka a běhejte, co vám síly stačí. Bavit se budou ti, kteří Crashe pamatují ještě z původních her na PlayStationu, i noví hráči. Hra je zdarma a obsahuje reklamy a in-app nákupy.

Stažení v Google Play

Notesnook

Chybí vám šikovná aplikace pro zaznamenávání poznámek? Pak tu máme řešení s názvem Notesnook. S Notesnookem je dělání si poznámek snadné, tak jako otevření fyzického bloku na poznámky a jejich zaznamenávání. Kromě jiného nabízí bezpečnou synchronizaci poznámek na všechna zařízení, seznamy „to-do“ a úkolovník, markdown editor, vkládání obrázků nebo videí či možnost vybarvení poznámek jedním klepnutím. Aplikace je zdarma a obsahuje in-app nákupy.

Stažení v Google Play

1Weather: Forecast & Radar

Hledáte komplexní a přehlednou aplikaci na předpověď počasí? Pak již hledat nemusíte, je tu 1Weather: Forecast & Radar. Aplikace mimo jiné nabízí předpověď počasí na 10 dní, 48hodinovou detailní předpověď pro teploty a déšť, animace map počasí a upozornění na déšť, sníh, vítr, vlhkost, tlak, vzduchové proudy apod. v reálném čase nebo více než 10 přizpůsobitelných widgetů pro domovskou obrazovku. Aplikace je zdarma a obsahuje reklamy a in-app nákupy.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.