Zavřít reklamu

O telefonech Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra a tabletech Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ a Galaxy Tab S8 Ultra je po včerejším eventu Galaxy Unpacked 2022 známo úplně vše (i když jsme o nich díky četným leakům věděli vše podstatné již předtím). Všechna tato zařízení softwarově pohání Android 12 spolu s nadstavbou One UI 4.1. A právě o nové verzi nadstavby dnes Samsung uveřejnil své video.

Jako v případě minulých desetinkových verzí nadstavby One UI přináší verze 4.1 jen menší vylepšení. Video vyzdvihuje například vylepšení aplikace fotoaparátu, včetně možnosti režimu Pro pracovat se všemi čočkami na zařízení. Nová verze oblíbeného uživatelského rozhraní také pomáhá zvyšovat produktivitu pomocí chytrého kalendáře a funkcemi jako multiplatformní konektivita a více oken na tabletech Galaxy Tab S8.

Asi největší novinkou nové verze (o které se však video nezmiňuje) je vylepšení funkce RAM Plus, která nyní uživatelům umožňuje si zvolit, kolik virtuální operační paměti chtějí. Více detailů o One UI 4.1 vám prozradí výše přiložené video. Samsung novou verzi nadstavby pro podporovaná zařízení vydá v následujících měsících.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Související články

Dnes nejčtenější

.