Zavřít reklamu

V rámci akce Galaxy Unpacked 2022 byla včera konečně uveřejněna řada špičkových smartphonů Galaxy S22. Předprodeje už jsou v plném proudu a soudě dle pádu amerických webových stránek společnosti pod náporem uživatelů se dá říci, že se novinky líbí. Pokud jste už i vy v řadě předplatitelů, můžete si nyní prohlédnout oficiální uživatelskou příručku ke všem představeným modelům. 

Oficiální uživatelská příručka Galaxy S22 podrobně popisuje vše o mnoha vlastnostech a funkcích nové trojice vlajkových lodí. Obsahuje informace od přehledu různých tlačítek a portů zařízení až po průvodce počátečním nastavením. Nechybí ani pokyny k přenosu dat z předchozího zařízení, přehled mnoha užitečných nativních aplikací, které jsou součástí telefonů, a zmínky o nesčetně možnostech nastavení, které si uživatelé mohou nakonfigurovat.

Uživatelská příručka také opakuje mnohé z toho, co již víme o prvcích, které v těchto zařízeních chybí. Na přiložených schématech je například jasně vidět, že řada Galaxy S22 nemá 3,5mm konektor pro sluchátka, a dokonce ani slot pro microSD kartu. Nedá se ale říci, že by vypuštění těchto prvků bylo nějakým překvapením. Na oficiální uživatelskou příručku k řadě Galaxy S22 se můžete podívat zde.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Související články

Dnes nejčtenější

.