Zavřít reklamu

Do obchodu Google Play přibývají každý den nové, zajímavé aplikace. My pro vás vybíráme ty, které byste určitě neměli minout, proto zde pravidelně najdete 5 zajímavých aplikací v obchodě Google Play.

Shadow Galaxy Anniversary

Naším prvním dnešním tipem je živá tapeta Shadow Galaxy Anniversary. Jde o remaster populární živé tapety z roku 2011. Nová verze přináší podporu pro 120Hz displeje a vyšší rozlišení a umožňuje si upravit barevnou saturaci, stíny nebo rychlost simulace. Cena aplikace je 60 korun.

Stažení v Google Play 

Manual Camera: DSLR – Camera Professional

Další tip je určen těm, kteří na chytrých telefonech rádi fotí a hledají mocný nástroj, který by jim umožnil využít možnosti mobilního fotoaparátu naplno. Aplikace Manual Camera: DSLR – Camera Professional umožňuje mimo jiné nastavit vyvážení bílé a citlivost, ovládat expozici a rychlost závěrky, ukládat fotografie do souboru RAW, aplikovat v reálném čase filtry nebo barevné efekty, nastavit bitrate a snímkovou frekvenci videa a kromě toho nabízí režimy zpomaleného a časosběrného videa či geotagging. Aplikace stojí 110 korun.

Stažení v Google Play

Monopoly – Classic Board Game

Chyběly vám v našich předchozích výběrech hry? Dobrá, napravíme to. Prvním herním tipem je digitální verze deskové klasiky Monopoly. Staňte se nejbohatším realitním magnátem na herní desce a hrajte buď proti schopné AI, nebo přátelům v online či offline multiplayerovém režimu. Cena hry je 70 korun.

Stažení v Google Play

Old Man’ Journey

Naším druhým dnešním herním tipem je Old Man’s Journey. Jde o puzzle adventuru, v níž odkrýváte vzpomínky starého muže. Těšte se na silný příběh, nádhernou stylizovanou grafiku, emocionální soundtrack i originální hádanky. Hra stojí 48 korun.

Stažení v Google Play

Unit Converter (Pega Pro)

Posledním dnešním tipem je užitečná pomůcka pro ty, kteří potřebují často převádět jednotky. Aplikace Unit Converter (Pega Pro) nabízí téměř 13 tisíc převodů jednotek, včetně snadných i složitějších, a navíc je částečně v češtině. Dáte za ni 220 korun.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.