Zavřít reklamu

Do obchodu Google Play přibývají každý den nové, zajímavé aplikace. My pro vás budeme v našem novém pravidelném seriálu vybírat ty, které byste podle nás určitě neměli minout. Jaké tipy pro vás máme dnes?

Matrix Code – Live Wallpaper

Jste fanoušky legendární filmové série Matrix? Pak by vás mohla potěšit živá tapeta Matrix Code, která na vašem telefonu zobrazí ikonický zelený digitální déšť. Tapeta umožňuje široké možnosti přizpůsobení, od barvy, počtu kódů a jejich velikosti přes interval padání po randomizaci. Wallpaper můžete nastavit buď v nastavení Androidu nebo kliknutím na možnost „Set Wallpaper“ v aplikaci samotné. Aplikace stojí 44 korun.

Arsen – Správce souborů

Hledáte komplexního a na používání pohodlného a intuitivního správce souborů? Pak by se vám mohla hodit aplikace Arsen – Správce souborů. Kromě standardních operací se soubory nabízí mimo jiné vestavěný textový prohlížeč a editor, možnost zobrazení miniatur obrázků, sdílení souborů s dalšími aplikacemi, klávesové zkratky na většině důležitých složek (dokumenty, stahování, filmy, obrázky, hudba, digitální fotoaparát) nebo podporu pro tablety a různé velikosti obrazovky. Aplikace je k dispozici zdarma.

Lexis Audio Editor

Hledáte aplikaci pro vytváření audionahrávek a jejich následnou postprodukci? Potom určitě vyzkoušejte Lexis Audio Editor. Aplikace podporuje nejrozšířenější audio formáty jako mp3, wav, flac, aacm wma a m4a i import video formátů mp4, 3gp a 3g2, nabízí 10pásmový ekvalizér, funkci přehrávače, záznamníku či redukce šumu a také umožňuje importování a nahrávání souboru do již existujícího souboru nebo změnu rychlosti, tempa a polohy tónů. V základní verzi se nabízí zdarma.

Orphic: learn some weird words

Pokud se chcete naučit nová, méně obvyklá (nejen) anglická slovíčka, je tu pro vás aplikace Orphic: learn some weird words. Aplikace vás seznámí se stovkami „divných“ a vzácně používaných slov, přičemž vám poskytne jejich srozumitelnou definici a další detaily včetně synonym. V základní verzi se nabízí zdarma.

 

Sleep as Android: Sledování spánku, chytré buzení

Naším poslední dnešním tipem je aplikace s názvem Sleep as Android: Sledování spánku, chytré buzení od českého vývojáře Petra Nálevky. Tato aplikace vám pomůže lépe usnout i se budit a zároveň vám poslouží jako monitor spánku. Nabízí mimo jiné záznam zvuků spánku (chrápání či mluvení; v případě chrápání na vás aplikace mlaská), měření spánkového dluhu, hlubokého spánku i statistiky chrápání, ukolébavky se zvuky přírody a binaurálními tóny pro rychlé usínání, historii spánkových dat i podporu aplikací Google Fit a S Health. Po dobu 2 týdnů je v rámci trial verze dostupná zdarma.

 

Dnes nejčtenější

.