Zavřít reklamu

Do obchodu Google Play přibývají každý den nové, zajímavé aplikace. My pro vás vybíráme ty, které byste určitě neměli minout, proto zde pravidelně najdete 5 zajímavých aplikací v obchodě Google Play.

Magic Photo Editor:Foto Repair

Magic Photo Editor:Foto Repair je samozřejmě aplikace editující vaše fotografie. Kromě běžných úprav, jako je otáčení obrázků, změna jasu, kontrastu či barevné saturace a aplikace filtrů, umožňuje opravu starých snímků pomocí nástroje využívajícího umělou inteligenci. Ten zařídí, že staré fotky budou jasnější a reálnější, přidá do nich barvu a také je zvětší tak, aby usnadnil jejich vytištění. Aplikace je zdarma a obsahuje reklamy.

Stažení v Google Play

Speed Cleaner Pro

Chcete, aby váš telefon běžel rychleji, měl nižší spotřebu baterie a nezobrazoval obtěžující zprávy? Pak by se vám mohla hodit aplikace Speed Cleaner Pro. Jedná se o velmi efektivní nástroj ke zvýšení výkonu vašeho telefonu, uvolnění místa i blokování nechtěných oznámení. Kromě jiného nabízí funkci monitorování spotřeby procesoru, ovládání notifikací instalovaných aplikací, rychlé a snadné odinstalování nechtěných aplikací, bezpečné mazání starých nebo nepoužívaných souborů či funkci čištění mezipaměti. Aplikace je zdarma a obsahuje reklamy a in-app nákupy.

Stažení v Google Play

Plannist – for daily tasks

Sháníte přehledný a na používání jednoduchý plánovač úkolů? Potom je tu pro vás aplikace Plannist – for daily tasks. Aplikace umožňuje vytvářet si každý den více úkolů a kontrolovat je v průběhu týdne, měsíce či roku, vybírat si důležitost pro již vytvořený úkol, upravovat si název úkolů přímo v seznamu nebo sdílet ukazatel počtu splněných úkolů s přáteli. Nabízí se zdarma a obsahuje reklamy a nabídku nákupů v aplikaci.

Stažení v Google Play

Extra Volume Booster, XBooster

Máte pocit, že hry, hudba, filmy a další média na vašem telefonu nezní ani na maximální hlasitost dostatečně hlasitě? Pak by vám mohla pomoci aplikace Extra Volume Booster, XBooster, která umožňuje zvýšit zvuk z veškerých médií i ten systémový až o 200 %. Kromě toho nabízí zesilovač zvuku pro sluchátka a reproduktory, možnost nechat zvuk hrát v pozadí či na uzamčené obrazovce nebo vizuálně pěkně zpracované zvukové spektrum. Aplikace je zdarma a obsahuje reklamy.

Stažení v Google Play

Twilio Authy 2-Factor Authentication

V Google Play najdete řadu aplikací pro dvoufázové ověřování, i Google sám jednu nabízí. Dnešní poslední tip, aplikace Twilio Authy 2-Factor Authentication, však oproti řešení od Googlu i jiným nabízí zásadní výhodu – umí ukládat vaše údaje. Díky tomu můžete v průběhu let přecházet z telefonu na telefon nebo z tabletu na tablet a mít stále přístup k účtům, které jste si v aplikaci uložili. Twillio se nabízí zdarma.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.