Zavřít reklamu

Celých 16 dní zimních sportů právě začíná. Zimní olympijské hry 2022 totiž právě začínají. Konkrétně trvají od 4. do 20. února a konají se v Pekingu. V této metropoli se navíc olympiáda uskuteční již podruhé. První olympijské hry v tomto městě proběhly relativně nedávno, a to v roce 2008. Šlo ale o jejich letní verzi. Jde tak o první město, které hostilo jak letní, tak i zimní, olympijské hry. 

Olympics 

Oficiální aplikace Olympics je nejlepší způsob, jak se dostat na olympijské hry v Pekingu 2022 a ostatně i následnou paralympiádu (ta se koná od 4. do 13. března 2022). Titul nabízí kompletní rozvrh, který vám umožní blíže sledovat všechny vaše oblíbené olympijské sporty, týmy a výsledky. Aplikace vás také umí minutu po minutě informovat o všem důležitém.

Stažení v Google Play

ČT sport 

Pokud jde o sledování živých sportovních přenosů portálu ČT sport, pak vám je tato aplikace nabídne v maximální možné míře. Velkou výhodou je, že se zde můžete u živého vysílání vrátit až tři hodiny v čase, takže vám skutečně nic neunikne. K tomu jsou zde i podcasty a mnoho dalšího, nejen olympijského, obsahu.

Stažení v Google Play

iVysílání 

Archiv odvysílaných pořadů ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport, ČT 😀 a ČT art, který obsahuje více než 4 roky videoobsahu si můžete užít přímo ve svém telefonu. Najdete zde doporučená videa a výběry nejsledovanějších videí dne i aktuálního týdne, to nejlepší z archivu a také pořady, které právě sledují ostatní. A s aktuální sportovní akcí zde najdete právě i vše o ní.

Stažení v Google Play

Sport.cz 

Aplikace Sport.cz vám přináší články a videa z vašich oblíbených sportů. Ať už jste fanoušky fotbalu, hokeje, nebo třeba tenisu, vždy si můžete prohlédnout aktuální výsledky a zprávy ze sportovních utkání. Textové online přenosy vás pak živě přenesou na hřiště, sjezdovku nebo ledovou plochu. A díky upozorněním nepropásnete už žádný gól nebo špatně projetou slalomovou tyč.

Stažení v Google Play

Livesport 

S Livesportem vám už neuteče žádný důležitý sportovní výsledek. Sami si vyberete, které zápasy, týmy nebo sportovce z více než 6000 soutěží (a samozřejmě i olympiády) vás v obsažené nabídce zajímají. Notifikací vás pak titul upozorní na všechny důležité momenty sportovní události. Jako bonus zde pak najdete kurzy sázkových kanceláří na jednotlivé sporty.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.