Zavřít reklamu

V souvislosti s očekáváním Galaxy Unpacked 2022 zahájil Samsung novou a poměrně efektní reklamní kampaň. Už počínaje dneškem se v pěti velkých městech světa rozsvítí několik líbivých 3D billboardů propagující nadcházející událost. Kampaň upozorňuje na pokročilé fotografické schopnosti řady Galaxy S22 při slabém osvětlení. 

Samsung tuto kampaň nazývá „Tygr ve městě“, a to z několika důvodů, z nichž prvním je, že Čína oficiálně vstoupila do roku tygra. Na billboardech umístěných v New Yorku, Londýně, Dubaji, Kuala Lumpuru a Soulu se tak rozsvítí obří 3D render této řvoucí kočkovité šelmy. Nejde však jen o to. Společnost také uvádí jistou paralelu mezi schopností tygra vidět v noci a svými mobilními telefony, které to s jejich fotoaparáty umí také.

Společnost také nyní používá zkratku „TIGER“ pro svou nejnovější strategii, jejímž cílem je pokusit se v letošním roce porazit Apple v prodejích zařízení na jeho domácím trhu, tedy USA. A k tomu jí mají pomoci také nové vlajkové modely spadající do řady Galaxy S22. Kromě toho Samsung také nedávno uveřejnil kampaň propagující zařízení Galaxy S21 Ultra skrze krátký dokumentární film o tygrech žijících v indické džungli. 

Související články

Dnes nejčtenější

.