Zavřít reklamu

Společnost Samsung vstoupila do takzvaného metaverza minulý měsíc, a to prostřednictvím platformy ZEPETO a vydáním hry „My House“. Jedná se o virtuální prostor, který si hráči mohou vyzdobit pomocí různých produktů Samsung Electronics, nábytku, ale i mnoho dalšími prvky. Společnost Samsung tuto platformu uvolnila na veletrhu CES 2022 a ukázalo se, že je mezi uživateli ZEPETO velmi populární.

Samsung nyní oznámil, že k 28. lednu překročil jeho virtuální modul My House v tomto metaverzu hranici neuvěřitelných 4 milionů kumulativních návštěv. Skutečně to tedy vypadá, že ihned po svém debutu na veletrhu CES 2022 si získal titul velkou oblibu. Uživatelé My House mohou ve virtuálním prostředí pracovat s různými produkty Samsung a přizpůsobovat si je k obrazu svému. Z tohoto důvodu společnost Samsung uvádí, že očekává, že My House vytvoří synergii s kampaní „YouMake“.

Jinými slovy, díky službě My House se měly přibližně 4 miliony lidí dozvědět o snahách společnosti Samsung v oblasti zakázkové výroby a o produktových řadách, které lze patřičně přizpůsobit. Patří mezi ně Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition a ledničky Bespoke, hodinky Galaxy Watch 4 prostřednictvím Bespoke Studia, přizpůsobitelné rámečky Frame a další.

Související články

Dnes nejčtenější

.