Zavřít reklamu

V posledních několika týdnech se mnoho uživatelů smartphonů Galaxy ráno probudilo s novou aplikací Samsungu, která se do jejich telefonů nainstalovala tak nějak sama. Jmenuje se DECO PIC a možná jste si jí již také v nabídce instalovaných aplikací všimli. Na první pohled to vypadá, že byla stažena a nainstalována bez souhlasu uživatele, ale to není úplně tak pravda. 

Nemusíte se ničeho obávat, váš telefon Samsung tuto aplikaci nenainstaloval bez vašeho svolení. Jednoduše totiž jen vytvořil zástupce aplikace, která již v telefonu byla, ale byla skryta uvnitř výchozí aplikace Fotoaparát. Přesněji řečeno, DECO PIC bylo, a stále je, možné otevřít v sekci AR ve Fotoaparátu. Je však skryto za několika nabídkami a nelze k funkci přistupovat okamžitě. Tedy až dosud.

Po tiché aktualizaci od společnosti Samsung má nyní DECO PIC svého vlastního zástupce. Uživatelé, kteří tedy chtějí otevřít svůj fotoaparát v režimu rozšířené reality na první dobrou, tak nyní mohou učinit bez zbytečného zdržování se s volbou nabídky v režimu fotoaparátu. Rozhraní titulu je jednoduché. Po jeho otevření vás přivítá několik kategorií předmětů AR. Před pořízením snímku můžete vybrat poměr stran budoucí fotografie, namířit fotoaparát na požadovaný objekt a začít přizpůsobovat scénu pomocí položek rozšířené reality.

DECO PIC má několik kategorií, kdy můžete přidávat GIFy, masky, rámečky nebo razítka. Kromě toho zde můžete vyhledávat a stahovat/kupovat živé samolepky AR z obchodu Galaxy Store. Jakmile pak pořídíte AR fotografii, najdete ji samozřejmě v aplikaci Galerie, kde ji můžete upravovat a třeba ji dále sdílet či s ní jinak pracovat. 

Související články

Dnes nejčtenější

.