Zavřít reklamu

O příští vlajkové řadě Samsungu Galaxy S22 víme díky poslednímu úniku v podstatě všechno. Web SamMobile si nyní všiml, že jeden z uniklých obrázků prozrazuje, které regiony dostanou varianty s čipem Exynos 2200 a do kterých regionů a zemí poputují varianty se Snapdragonem 8 Gen 1.

Z obrázku vyplývá, že Samsung vydá verze Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra se svým čipem v Evropě, v zemích SNS (Společenství nezávislých států), v jihozápadní Asii, Africe a na Blízkém východě. Varianty s čipem Snapdragon 8 Gen 1 se pak budou prodávat v Severní Americe, Jižní Americe, Jižní Koreji, jihovýchodní Asii, Číně a Japonsku.

Pokud jsou tyto informace správné, Samsung uvede „snapdragoní“ verze svých nových „vlajek“ na více trzích než obvykle. Obvykle totiž tyto verze v minulosti vyhrazoval pro Severní Ameriku a Čínu. Před nedávnem se s ohledem na odložení představení Exynosu 2200 spekulovalo, že verze s nejnovějším vlajkovým čipem Qualcommu by mohla dorazit na starý kontinent a tedy i k nám, to se však nyní jeví jako krajně nepravděpodobné.

Jak z našich předchozích novinek již jistě dobře víte, řada Galaxy S22 bude představena příští středu, tedy 9. února, uvedena na trh pak bude zřejmě 25. února.

Související články

Dnes nejčtenější

.