Zavřít reklamu

Včera jsme vás informovali o masivním úniku marketingových detailů řad Samsung Galaxy S22 a Galaxy Tab S8. Nyní na internet unikla i oficiální videa z představení chystaných zařízení společnosti Samsung. A protože je ta nechala zablokovat, evidentně skutečně šlo o ta, která bude chtít ukázat až v rámci akci Unpacked s oficiálním představením svých novinek. 

Opravdu už není mnoho věcí, které bychom o těchto chystaných zařízeních Samsungu ještě nevěděli. Všechny tyto úniky jsou sice ku prospěchu všem zvědavcům, ve skutečnosti ale jen sypou sůl do ran fanouškům, kteří se na akci Samsung Unpacked naplánovánou na 9. února těšili s tím, že se dočkají ještě nějakého překvapení. Jediné, co prakticky zbývá potvrdit, jsou totiž jen oficiální informace o regionálních cenách a dostupnosti novinek.

K uveřejnění videí došlo v rámci sociální sítě Twitter, kde je sdílel Dohyun Kim (@dohyun854), tedy stejná osoba, která zveřejnila i zmíněné marketingové prezentace. O pravdivosti těchto úniků lze jen stěží pochybovat i proto, že je nechal Samsung odstranit, takže se na ně aktuálně nemůžete podívat.

Nicméně video pro řadu Galaxy S22 už bylo původně rozmazané, a to pravděpodobně proto, aby se zabránilo odhalení zdroje. Dávalo pouze představu o marketingovém obsahu, který Samsung pro svou nadcházející řadu připravil. Oproti němu video ukazující řadu Galaxy Tab S8 už bylo velmi kvalitní. Kladlo důraz na S Pen, ukazovalo různé jeho funkce a došlo i na zmínku o vylepšených videohovorech.

Související články

Dnes nejčtenější

.