Zavřít reklamu

Samsung má na své události Unpacked 2022, která je naplánována na 9. února, představit řady smartphonů Galaxy S22 a tabletů Galaxy Tab S8. Jenže pomalu už nemá co odhalovat. Známe nejen jejich podobu, ale také specifikace. Vše o těchto vlajkových lodích již uniklo do bezbřehých vod internetu a ten bohužel nezaznamenal žádné další zmínky o dalších zařízeních, která by se mohla v rámci akce ukázat. Řeč je samozřejmě o sluchátkách Galaxy Buds. 

Od března 2019, kdy byly původní Galaxy Buds představeny společně s řadou Galaxy S10, představuje Samsung každé první čtvrtletí roku nový pár svých bezdrátových sluchátek spolu s novou vlajkovou řadou Galaxy S. Následující generace Buds+ byla oznámena v únoru 2020 a o rok později, tedy v lednu 2021, Samsung uvedl Galaxy Buds Pro. Letos jsme však zatím nezaznamenali žádné věrohodné zvěsti o tom, že by se na Galaxy Unpacked 2022 objevil nový pár těchto bezdrátových sluchátek.

Představení Galaxy Buds je prakticky bez šance 

Zdá se, že mobilní divize společnosti Samsung už nedokáže udržet žádné tajemství. Ať už je příčina jakákoli, je logické předpokládat, že pokud by společnost plánovala na Galaxy Unpacked 2022 uvést nový pár bezdrátových sluchátek, už bychom znali nejen jejich podobu, ale také novinky, které přinesou.

Netřeba dodávat, že představa, že se společnosti nějakým způsobem podařilo udržet nový pár Galaxy Buds v tajnosti, zatímco se jí nepodařilo udržet pod pokličkou nic z řady Galaxy S22 a Tab S8, zní poněkud absurdně. Logičtější závěr, který se z tohoto dá v tuto chvíli vyvodit, je, že se žádné nové Galaxy Buds na Unpacked 2022 prostě neobjeví. Samozřejmě je zde ještě malá nepatrná naděje, protože ta umírá poslední, bylo by to ale skutečně velké překvapení. 

Na druhou stranu aktuální generace je skutečně kvalitní a nedá se říci, že by bylo nutně třeba ji nějakým způsobem vylepšovat. Samozřejmě se najdou nějaké detaily, i tak se mohou tato sluchátka srovnávat s přímou konkurencí, kterou jsou samozřejmě AirPody Applu. Např. ten novou jejich generaci představuje až po třech letech. Na delší interval tak viditelně přechází i Samsung. 

Související články

Dnes nejčtenější

.