Zavřít reklamu

Jistě nám dáte zapravdu, když řekneme, že Samsung v poslední době odvádí skvělou práci, pokud jde o vydávání nových aktualizací pro jeho smartphony, tablety, chytré hodinky i bezdrátová sluchátka. Korejský technologický gigant nyní začal vypouštět nové firmwarové updaty pro sluchátka Galaxy Buds+ a Galaxy Buds Pro, které přinášejí užitečnou novinku.

Nová aktualizace pro Galaxy Buds+ nese firmwarovou verzi R175XXU0AUK1 a aktualizace pro Galaxy Buds Pro firmwarovou verzi R190XXU0AUK1 a v tuto chvíli jsou obě distribuovány v Jižní Koreji. V následujících dnech by se měly rozšířit do dalších zemí. Novou funkcí, kterou přinášejí, je detekce nošení během telefonních hovorů. Kromě toho vylepšují stabilitu sluchátek.

Galaxy Buds+ byly uvedeny na scénu začátkem loňského roku a jako první TWS sluchátka Samsungu přinesly duální měnič. Galaxy Buds Pro, které Samsung představil zkraje letošního roku, oproti předchozím sluchátkům Galaxy přinesly funkcí ANC (aktivní potlačení okolního hluku), 360° zvuk a kompaktní design.

Související články

Dnes nejčtenější

.