Zavřít reklamu

Google na svých stránkách publikoval tiskovou zprávu, ve které oznamuje rozšíření nabídky svého digitálního obchodu. Uvádí, že Google Play je od roku 2012 jediným místem, kde můžete objevovat a stahovat své oblíbené aplikace, hry a další digitální obsah. A tento týden spouští Nabídky. 

Tato nová karta v Google Play vám má pomoci objevit výhodné nabídky her a aplikací z oblasti cestování, nakupování, médií a zábavy, fitness a dalších. Její zavádění už začalo a v příštích týdnech bude k dispozici dalším uživatelům ve Spojených státech, Indii a Indonésii, později během roku se pak má rozšířit i do dalších zemí světa.

Sekce jako „Nabídky aplikací, které by se vám mohly líbit“ vám tak pomohou snadno najít ty nabídky, které se vás přímo týkají. Google zde spolupracuje s vývojáři těch nejlepších aplikací a her a každý den chce přidávat nové, pro každého uživatele specifické a zajímavé nabídky. Má se tak jednat o jistou alternativu ke kartě Dnes a záložce událostí, kterou obsahuje App Store Applu. Jak vysvětluje Allison Boydová ze společnosti Strava: „Nabídky jsou výhodné pro všechny. My získáme další prostor k oslovení uživatelů, ti se pak snáze dozvědí o nové aktualizaci nebo běžící události.“ 

Nová karta tak bude informovat zejména o následujícím: 

  • Slevy her a nákupů v aplikaci: Najdete časově omezené nabídky na různé tituly a jejich obsah. 
  • Odměny a zvýhodněné balíčky: Podívejte se, jaké aplikace vám nově nabízejí zajímavý obsah zdarma, nebo jej poskytují za zvýhodněnou množstevní cenu. 
  • Slevy na filmy a knihy: Najděte nejnovější výprodeje filmů a knih, které si můžete půjčit nebo koupit. 
  • Vyzkoušejte něco nového: Prohlédněte si aplikace, které nabízejí třicetidenní zkušební období zdarma a prodlužte si to stávající bez dalších poplatků. 

Dnes nejčtenější

.