Zavřít reklamu

OnePlus údajně pracuje na „superprémiové“ vlajkové lodi, která by si mohla vyšlápnout na chystaný nejvyšší model řady Samsung Galaxy S22S22 Ultra. Jde o telefon OnePlus 10 Ultra, který by se měl kromě příštího špičkového vlajkového čipu Qualcommu chlubit také čipem s neurální procesorovou jednotkou od společnosti Oppo.

OnePlus 10 Ultra podle známého leakera Yogeshe Brara dostane do vínku koncem minulého roku představený čip MariSilicon X z dílny společnosti Oppo, který za pomoci umělé inteligence vylepšuje fotografie a videa pořízená smartphonem.

„Supervlajka“ čínského výrobce se má také pyšnit příštím vrcholným čipsetem Qualcommu s údajným názvem Snapdragon 8 Gen 1 Plus (pravděpodobně nepůjde o zcela nový čip, ale aktuální vlajkový čipset Snapdragon 8 Gen 1 s navýšenými takty procesorových jader), rychlým nabíjením s výkonem 80 W a fotoaparáty vyladěnými světoznámým výrobcem profesionálních fotoaparátů Hasselblad. V tuto chvíli není známo, kdy by OnePlus 10 Ultra mohl být uveden na scénu, spekuluje se ale už o druhé polovině roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.