Zavřít reklamu

Galaxy S22 a Galaxy Tab S8 se mají na světlo světa podívat až příští měsíc a Samsung na ně již nyní otevřel rezervace. Tedy alespoň v USA. Aniž by tedy tamní zákazníci vlastně do detailu věděli, co společnost skutečně představí, tak jim ta nabízí možnost zařadit se do virtuální fronty ještě před samotnou akcí a samotnými předobjednávkami. A k tomu přidává zajímavý bonus. 

Na amerických stránkách Samsungu se objevila možnost rezervovat si následující Galaxy smartphone nebo také Galaxy tablet. V prvním případě se samozřejmě jedná o modely Galaxy S22, v tom druhém jde o Galaxy TAB S8. Tyto rezervace vám dají náskok před ostatními zájemci o novinky v předobjednávkách, kdy ty vaše budou vyřízeny přednostněji. Jen za to Samsugnu musíte dát své iniciály, e-mailovou adresu, telefonní číslo a adresu, pokud se nacházíte na území USA.

K tomu ale dostanete ještě dodatečný bonus. Tím je kredit na 50 dolarů (cca 1 100 Kč), který lze následně použít na váš nákup. Rezervace je aktivní do doby, než budou spuštěny samotné předobjednávky. Očekává se, že Samsung svou akci Unpacked s představením novinek naplánuje na začátek příštího měsíce, nejvíce se hovoří o datech 8. a 9. února.

Související články

Dnes nejčtenější

.