Zavřít reklamu

Populární benchmark Geekbench 5 odhalil, že Samsung připravuje nový model řady Galaxy F. Podle jeho modelového čísla by mohl nést název Galaxy F23 5G.

Údajný Galaxy F23 5G dostane podle databáze Geekbench 5 do vínku prověřený čipset střední třídy Snapdragon 750G, 6 GB operační paměti a softwarově poběží na Androidu 12. Telefon jinak v testu jednoho jádra získal 640 bodů, ve vícejádrovém pak 1820 bodů. To je rozhodně solidní skóre, a smartphone by si tak měl bez větších problémů poradit i s náročnějšími hrami.

I když o údajném Galaxy F23 5G v tuto chvíli nevíme více, můžeme s ohledem na jeho loňského předchůdce Galaxy F22 očekávat, že bude disponovat Super AMOLED displejem s velikostí alespoň 6,4 palců a vyšší obnovovací frekvencí, minimálně 64 GB vnitřní paměti, 48MPx či lepším hlavním fotoaparátem, 13MPx nebo lepší přední kamerkou, čtečkou otisků prstů, čipem NFC a baterií s kapacitou alespoň 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení.

Galaxy F22 byl uveden na některých trzích jako Galaxy M22, není tak vyloučeno, že to samé Samsung učiní i v případě jeho nástupce.

Související články

Dnes nejčtenější

.