Zavřít reklamu

Není nutné kupovat si obsah z Google Play za plnou cenu, když na něho vývojáři často dělají množství slev. Na jednotlivých titulech tak můžete ušetřit klidně i stovky korun. Zde máte aktuální pětici titulů, která je ke dni vydání článku úplně zdarma nebo alespoň ve slevě. Najdete zde nejen profi grafickou aplikaci, ale také se dozvíte něco o svém zdraví.

Speedometer GPS Pro 

Původní cena 22 Kč, nyní zdarma, stažení v Google Play

Jedná se o skutečně jednoduchou aplikaci, která vám však odpoví na věčnou otázku rychlosti. Na základě GPS dat totiž umí spočítat, jak rychle se pohybujete a výsledek vám ukáže nejen v km, ale i mph nebo uzlech za hodinu. Nabízí i rozhraní mapy s obsaženými informacemi o vašem směru, vykonané trase a samozřejmě i oné rychlosti.

Logo Maker 

Původní cena 550 Kč, nyní 350 Kč, stažení v Google Play

K vytvoření profesionálního reklamního loga rozhodně nepotřebujete grafického designéra. Pokud totiž máte určitý nápad, k jeho výsledku se doberete i v této aplikaci. Je zde k tomu přítomno skutečně obrovské množství šablon, které vám zpříjemní i urychlí práci, nechybí samolepky, různé fonty textu, geometrické tvary a mnoho dalšího.

FV File Pro 

Původní cena 130 Kč, nyní 80 Kč, stažení v Google Play

Nějaký správce souborů pravděpodobně používá každý uživatel zařízení s Androidem. Nicméně pokud vám váš stávající titul úplně nevyhovuje, zkuste tuto alternativu. Najdete zde podporu pro skutečné množství formátů obrázků, poradí si s komprimovanými soubory, umí spravovat bezdrátovou síť, skenuje QR kódy a rozumí si i s markdownem.

Diseases Dictionary 

Původní cena 90 Kč, nyní 34 Kč, stažení v Google Play

Tento lékařský slovník vám poví vše o jakýchkoli zdravotních poruchách a různých chorobách. Pomůže identifikovat jejich symptomy a poskytne tak jistý druh poradenství bez nutnosti hledání informací na webu. A protože je off-line můžete v něm hledat i bez připojení k internetu. Mějte jen na paměti, že vše je zde v anglickém jazyce.

Medical terms (OFFLINE) 

Původní cena 90 Kč, nyní 34 Kč, stažení v Google Play

Tyto lékařské terminologie jsou slovníkem pojmů, které se v často používají v samotném lékařství a vy jim jednoduše nerozumíte. Pokud byste ale chtěli, stačí je napsat do hledání a aplikace vám ihned sdělí, o co že to vlastně jde. A to samozřejmě i off-line. Hodí se tak i pro studenty medicíny. I zde platí, že se předpokládá znalost angličtiny.

Související články

Dnes nejčtenější

.