Zavřít reklamu

Samsung spustil předobjednávky revolučního promítacího zařízení The Freestyle, které nedávno představil na veletrhu CES 2022. Zařízení nabízí nejlepší možný obraz v libovolných podmínkách a spoustu další zábavy všem, kteří se nechtějí vzdát technických vymožeností ani na cestách. Doporučená maloobchodní cena The Freestyle činí 24 990 Kč. V případě, že si jej přeobjednáte, dostanete navíc stylové outdoorové pouzdro a 90denní garanci vrácení peněz. Akce platí v období od 21. ledna do 13. února 2022 nebo do vyprodání zásob v e-shopu samsung.cz a u vybraných prodejců elektroniky. Doporučená maloobchodní cena outdoorového pouzdra je 1 490 Kč.

The Freestyle je neobyčejně všestranné a zábavné zařízení určené především mladé generaci. Lze používat jako projektor, chytrý reproduktor nebo jako náladové osvětlení. Díky svému kompaktnímu tvaru a hmotnosti pouhých 830 gramů je snadno přenositelný, takže si jej můžete vzít kamkoli s sebou a přeměnit jakýkoli prostor v malý kinosál. Na rozdíl od běžných skříňových projektorů umožňuje konstrukční řešení The Freestyle otáčet ho až o 180 stupňů, takže dokáže promítat kvalitní obraz, kdekoli chcete – na stole, na podlaze, na zdi, nebo dokonce na stropě – a nepotřebujete k tomu žádné samostatné promítací plátno.

The Freestyle disponuje funkcemi plně automatického vyrovnávání a korekce lichoběžníkového zkreslení pomocí špičkových technologií. Tyto funkce umožňují přizpůsobit promítaný obraz každému povrchu v jakémkoli úhlu tak, aby byl vždy dokonale proporcionální. Funkce automatického zaostřování zajišťuje za všech podmínek perfektně ostrý obraz, a to až do velikosti 100 palců. The Freestyle disponuje také dvojitým pasivním akustickým reproduktorem pro věrné zdůraznění basů. Zvuk proudí všemi směry kolem projektoru, takže při sledování filmu nebude nikdo ochuzený o plnohodnotný zážitek.

The Freestyle je kromě připojení do běžné elektrické zásuvky možné napájet i z externích baterií (powerbanky), které podporují standard USB-PD o výkonu 50 W/20 V nebo vyšším, takže jej lze použít i na místech, kde není k dispozici přívod elektrické energie. Díky tomu si jej uživatelé mohou vzít kamkoli s sebou, ať už jsou na cestách, na výletě v kempu a podobně.

Pokud je The Freestyle právě nevyužíván jako projektor k streamování obsahu, může po nasazení průsvitné krytky objektivu sloužit jako zdroj náladového osvětlení. The Freestyle funguje i jako chytrý reproduktor, a umí dokonce analyzovat hudbu a synchronizovat s ní vizuální efekty, které lze promítat na zeď, na podlahu nebo kamkoli jinam.

The Freestyle nabízí také funkce, jaké mají Smart televizory Samsung. Má vestavěné streamovací služby a funkce pro zrcadlení a casting, které jsou kompatibilní s mobilními zařízeními se systémy Android i iOS. Je to první přenosný projektor v této kategorii, který hlavní světoví partneři nabízející přímý přenos mediálního obsahu (OTT) certifikovali, aby si jej diváci mohli vychutnat v maximální kvalitě. Navíc ho můžete spárovat s chytrým televizorem Samsung (série Q70 a výše) a přehrávat i běžné TV vysílání, a to i když je televizor vypnutý.

Je také prvním projektorem, který obsahuje dálkové hlasové ovládání (FFV, v angličtině), což uživatelům umožňuje zvolit jejich oblíbené hlasové asistenty pro bezdotykové ovládání zařízení.

Více informací o projektoru The Freestyle najdete na stránkách Samsung.com.

Související články

Dnes nejčtenější

.