Zavřít reklamu

Není nutné kupovat si obsah z Google Play za plnou cenu, když na něho vývojáři často dělají množství slev. Na jednotlivých titulech tak můžete ušetřit klidně i stovky korun. Zde máte aktuální pětici titulů, která je ke dni vydání článku úplně zdarma nebo alespoň ve slevě. Najdete zde nejen legendární RPG, ale i příjemnou adventuru.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition 

Původní cena 280 Kč, nyní 47 Kč, stažení v Google Play

Jedná se o port klasického RPG, který je po grafické stránce vylepšený natolik, aby byl poplatný dnešní době. Hra navíc obsahuje i veškeré DLC, takže vám poskytne skutečně hluboký příběh, kterým se budete prodírat na 100 hodin. Titulu nechybí ani multiplatformní multipayer, kdy se můžete do světa pravidel Dungeons & Dragons pustit i se svými přáteli sedícími u počítačů.

9th Dawn III RPG 

Původní cena 250 Kč, nyní 120 Kč, stažení v Google Play

Žánru RPG je i tato hra, avšak ta jej zde kombinuje ještě se sběratelským crawler dungeonem. Poskytne vám skutečně rozlehlý 2D svět, který zužuje jedno zlé proroctví. Vám samozřejmě nezbyde nic jiného, než se mu postavit a pokusit se jej zlomit. Jenže v cestě vám bude stát na 270 jedinečných druhů příšer, které však budete moci kosit více jak 300 druhy zbraní.

The Lost Ship 

Původní cena 110 Kč, nyní zdarma, stažení v Google Play

Vydejte se na svou vlastní honbu za pokladem v této příjemně kreslené klasické adventuře typu point and click. Budete zde zkoumat staré stezky a řešit hádanky, které po sobě zanechala posádka trosečníků. To při hledání jejich ztracené pirátské lodi, která byla už před staletími někde na ostrově velice dobře schována a obsahuje pohádkové bohatství.

Teslagrad 

Původní cena 150 Kč, nyní 31 Kč, stažení v Google Play

V království Elektropie vládne místní král svou železnou pěstí. Bojuje proti sektě technologických čarodějů, kteří mají uprostřed města mohutnou věž zvanou Teslagrad. A vy v této 2D plošinovce budete muset používat magnetické síly pro svůj postup dál, protože právě ty jsou klíčem k úspěchu a neúspěchu vašeho putování.

Gnomes Garden 5: Halloween 

Původní cena 55 Kč, nyní 27 Kč, stažení v Google Play

Upíři, vlkodlaci a zombie potřebují vaši pomoc v této fantasy strategické hře, ve které na vás čeká více než 40 úrovní napříč čtyřmi lokacemi, jako je prokletá vesnice, starý hřbitov, les vlkodlaků nebo opuštěné zahrady. Vývojáři uvádějí, že ke kompletnímu dohrání si vyhraďte 20 hodin času, což je poměrně hodně, takže směle do toho.

Související články

Dnes nejčtenější

.