Zavřít reklamu

Skoro to poslední dobou vypadá, že co nový den, to nový únik ohledně řady Samsung Galaxy S22. Nyní je tu tedy další a jeho autorem není nikdo jiný než legendární leaker Ice universe. Ten na čínské síti Weibo uvedl, kdy bude tato řada uvedena na scénu.

 

Podle Ice universe bude řada Galaxy S22 „na 100 %“ představena ve středu 9. února. Toto datum uváděly i některé starší úniky, většina nových však hovoří spíše o 8. únoru. Je nicméně možné, že jím zmíněné datum se týká čínského launche, a že globální je skutečně plánován na den předtím. Leaker také potvrdil, že společně s Galaxy S22 bude představena vlajková tabletová řada Galaxy Tab S8.

Jak z našich předchozích novinek víte, řada Galaxy S22 se bude opět skládat ze tří modelů – S22, S22+ a S22 Ultra. Nejvyšší model bude první „vlajkou“ řady S se zabudovaným stylusem a podle všeho jej Samsung zamýšlí jako nástupce smartphonu Galaxy Note 20 Ultra. Telefony budou pohánět čipsety Snapdragon 8 Gen 1 a Exynos 2200, přičemž většina trhů údajně dostane variantu s prvním zmíněným čipem. Podle úplně nejnovějších neoficiálních zpráv vstoupí řada do prodeje 25. února, tedy jen několik dní před konáním veletrhu MWC 2022.

Související články

Dnes nejčtenější

.