Zavřít reklamu

Není nutné kupovat si obsah z Google Play za plnou cenu, když na něho vývojáři často dělají množství slev. Na jednotlivých titulech tak můžete ušetřit klidně i stovky korun. Zde máte aktuální pětici titulů, která je ke dni vydání článku úplně zdarma nebo alespoň ve slevě. Najdete zde nejen zombíky, ale třeba i temný horor. 

Grow Zombie VIP – Merge Zombies 

Původní cena 47 Kč, nyní zdarma, stažení v Google Play

Pokud přijde na řadu zombie apokalypsa, obvykle stojíte na straně těch, kteří tuto katastrofu přežili, a čelíte zde tváří v tvář těm, na které měla neblahý dopad. Zde je tomu obráceně, protože zde se budete starat právě o zombíky. Budete se snažit činit je stále odolnější, rychlejší a smrtonosnější, abyste se s nimi vydávali na lov těch, kteří vás chtějí zlikvidovat. Je to poměrně milá hra vyvedená v líbivé retro pixelové grafice.

Trivia Master – Quiz Games 

Původní cena 120 Kč, nyní zdarma, stažení v Google Play

Trivia master je kvízová hra s několika možnostmi. Titul obsahuje více než 20 tisíc otázek o obecných znalostech rozdělených do 60 kategorií. Každá kategorie obsahuje jiný počet úrovní a každá úroveň obsahuje 10 jedinečných otázek. Chcete-li úroveň „vyčistit“, musíte správně odpovědět na všechny otázky. Pro našince má titul výhodu i v tom, že vás bude učit anglickému jazyku.

The School – White Day 

Původní cena 210 Kč, nyní 55 Kč, stažení v Google Play

Jedná se o port PC hry z roku 2001, která už tehdy vynikala nejen parádní grafikou ale také patřičně temným zpracováním. Ocitáte se zde na střední škole, kdy je vám hned v úvodu jasné, že zde není něco v pořádku. Hodiny zde tak budete bloudit, řešit hádanky a utíkat před nebezpečím. Jen počítejte s tím, že se u toho budete pořádně bát. Nemáte se totiž jak bránit, protože zde nejsou přítomny žádné zbraně, a tak budete muset utíkat. Hodně rychle utíkat.

WHO IS AWESOME 

Původní cena 45 Kč, nyní 26 Kč, stažení v Google Play

Jsou zde čtyři postavy, kdy vy si jednu z nich vyberete a snažíte se s ní porazit zbývající tři. Jsou zde dvě pravidla, kdy to první zní: pokud prohrajete, ostatní vyhrají. V druhém se pak samozřejmě jedná o opak prvního. Samotná hra se však skládá z množství roztodivných miniher, ve kterých budete muset hádat, počítat a mít i trochu toho štěstí. Je to poměrně originální a rozhodně zábavné.

BattleTime: Ultimate 

Původní cena 49 Kč, nyní zdarma, stažení v Google Play

BattleTime je velice efektní strategická hra, která vám umožní zjistit, jestli byste uspěli jako vůdce armády. Čekají zde na vás bitvy na poměrně rozlehlých územích, napříč stovkou jedinečných úrovních a za pomoci osmi hrdinů s jejich speciálními schopnostmi. Pokud vás pak titul skutečně chytne, nabízí se k pokoření hned pět obtížnostních úrovní. Samozřejmostí jsou pak úspěchy.

Související články

Dnes nejčtenější

.