Zavřít reklamu

Není nutné kupovat si obsah z Google Play za plnou cenu, když na něho vývojáři často dělají množství slev. Na jednotlivých titulech tak můžete ušetřit klidně i stovky korun. Zde máte aktuální pětici titulů, která je ke dni vydání článku úplně zdarma nebo alespoň ve slevě. Najdete zde nejen převodník jednotek, ale třeba i efektní počasí v češtině.

Unit Converter Pro (zdarma)

Potřebujete-li rychlý a jednoduchý nástroj na konverzi jednotek, tak vám jich Unit Converter Pro poskytne hned 18. Jedná se např. o teplotu, délku, rychlost, hlasitost, plochu, energii, palivo, čas, sílu hustotu a další. Víc toho od aplikace nečekejte, na druhou stranu to, co slibuje, poskytuje v maximální možné míře.

YoWindow Počasí Neomezený (sleva z 200 Kč na 130 Kč)

Kouzlo YoWindow je v živoucí krajině zobrazující aktuální počasí právě u vás, ať už se nacházíte kdekoli. Prší-li venku, počítejte s tím, že prší i v YoWindow. Stejně tak se zde v reálném čase odehrává i východ a západ Slunce. Skvělá je ale také funkce posunu v čase, kdy jej můžete posouvat kupředu a pozorovat tak, jak se počasí bude následně měnit. Mění se zde ale i krajina v závislosti na ročním období, kdy jsou jednotlivé předlohy zpracovány do posledního detailu.

MePlayer Movie Pro Player (sleva z 95 Kč na 44 Kč)

Jedná se o přehrávač filmů, který se vás snaží vzdělávat. Ve vertikálním zobrazení vám totiž přehrává samotné video, pod kterým vám v reálném čase ukazuje titulky. Těmi lze rolovat, abyste pochytili každé přítomné slovo. Obsažena je podpora pro SMI a SRT soubory titulků. Jednotlivá slova si zde jde rozkliknout i ve slovníku, abyste patřičně pochopili kontext.

Notas U Pro: Školní agenda (sleva z 60 Kč na 29 Kč)

Zde jde o aplikaci pomáhající všem školákům v tom, že si v ní mohou plánovat veškeré učivo. Poskytuje nejen tvorbu přehledného rozvrhu hodin, ale nechybí jí ani zadávání úkolů do To-Do listu. Samozřejmostí jsou pak notifikace, které vás vždy včas upozorní na blížící se hodinu nebo splnění úkolu. Aplikace si poradí i s poznámkami, nastavením si osobních cílů, nechybí widgety nebo různá témata včetně tmavého režimu.

3D Charts Pro (sleva z 35 Kč na 20 Kč)

I když je aplikace již staršího data, pořád by měla poskytovat tvorbu maximálně efektních a přehledných 3D grafů. Stačí vám zadat vstupní data a aplikace je přehledně vykreslí v mnoha variantách zobrazení, jako je klasický koláč, ale i pyramida, sloupcový graf, kužel atd. Všechny grafy jsou pak vysoce přizpůsobitelné, takže jim můžete měnit barvy, pozadí a mnoho dalšího.

Dnes nejčtenější

.