Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání prosincového bezpečnostního patche na další zařízení. Jedním z jeho posledních příjemců je populární smartphone střední třídy Galaxy A52.

Nová aktualizace pro Galaxy A52 nese firmwarovou verzi A525FXXS4AUL2 a v tuto chvíli je distribuována na Novém Zélandu. Do dalších zemí by se měla rozšířit v následujících dnech.

Prosincový bezpečnostní patch zahrnuje celkem 44 oprav, z toho 34 od Googlu a 10 od Samsungu. Sedm z těchto oprav bylo pro kritické zranitelnosti, zatímco 24 pro vysoce nebezpečné vulnerability. Vlastní opravy Samsungu v novém bezpečnostním patchi souvisejí s Wi-Fi čipsety Broadcomu a procesory Exynos běžícími s Androidem 9, 10 a 11. Některé chyby byly spojené s funkcí Apps edge, nesprávným použitím implicitního intentu v SemRewardManager, což útočníkům umožňovalo přístup k identifikátoru Wi-Fi sítě SSID, nebo s nesprávnou validací vstupu ve službě Filter Provider.

Galaxy A52 byl uveden na trh začátkem jara letošního roku s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.1. V září obdržel aktualizaci s nadstavbou One UI 3.1.1. V budoucnu podle aktualizačního plánu Samsungu dostane tři velké systémové upgrady.

Související články

Dnes nejčtenější

.