Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání prosincového bezpečnostního patche na další zařízení. Jedním z jeho nejnovějších adresátů je populární „budgetová vlajková loď“ Galaxy S20 FE.

Nová aktualizace pro Galaxy S20 FE nese firmwarovou verzi G780FXXS8CUKA a v tuto chvíli je distribuována na Novém Zélandu. Na více trhů by se měla dostat v příštích dnech.

Nový bezpečnostní patch zahrnuje dohromady 44 oprav, z toho 34 od Googlu a 10 od Samsungu. Sedm z těchto oprav bylo pro kritické zranitelnosti, zatímco 24 pro vysoce nebezpečné vulnerability. Vlastní opravy Samsungu v novém bezpečnostním patchi souvisejí s Wi-Fi čipsety Broadcomu a procesory Exynos běžícími s Androidem 9, 10 a 11. Některé chyby byly spojené s funkcí Apps edge, nesprávným použitím implicitního intentu v SemRewardManager, což útočníkům umožňovalo přístup k identifikátoru Wi-Fi sítě SSID, nebo s nesprávnou validací vstupu ve službě Filter Provider.

Galaxy S20 FE byl uveden na trh na podzim loňského roku s Androidem 10. Ještě týž rok obdržel aktualizaci s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.0, začátkem roku letošního pak update s nadstavbou One UI 3.1. V budoucnu telefon dostane ještě dva upgrady Androidu, včetně Androidu 12, který na něj dorazí v první polovině příštího roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.