Zavřít reklamu

Do éteru pronikly tiskové rendery chystaného nejlevnějšího 5G smartphonu Samsungu Galaxy A13 5G. Design telefonu se shoduje s tím, co ukazovaly nedávno uniklé neoficiální rendery.

Galaxy A13 5G tedy bude disponovat plochým displejem s kapkovitým výřezem a poměrně silnou bradou a vertikálně uspořádaným trojitým fotoaparátem se samostatnými čočkami. Záda budou podle všeho plastová. Rendery, které do oběhu pustil web GizNext, telefon ukazují v černé barvě, dostupný by měl být ještě minimálně ve třech – bílé, oranžové a modré.

Galaxy A13 5G podle předchozích úniků dostane do vínku 6,5palcový displej s rozlišením FHD+, čipset Dimensity 700, 4 nebo 6 GB operační paměti, 64 či 128 GB interní paměti, 50MPx hlavní fotoaparát, do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečku otisků prstů, 3,5mm jack, slot na microSD karty, Bluetooth 5.0 a baterii s kapacitou 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25 W. Nabízet by se měl i ve 4G verzi.

Uveden na scénu bude podle všeho ještě letos nebo zkraje příštího roku a dostupný by měl být na většině trhů světa, včetně Evropy, USA a Kanady. V USA bude jeho cena údajně startovat na 249 nebo 290 dolarech (zhruba 5 500 a 6 400 korun).

Související články

Dnes nejčtenější

.