Zavřít reklamu

Do éteru pronikly první rendery chystaného smartphonu Samsungu pro střední třídu Galaxy A33 5G. Ukazují plochý displej s kapkovitým výřezem a poměrně tenkými rámečky (jen spodní je poněkud silnější) a čtverný fotoaparát. S obrázky přišel web 91mobiles.com.

Zatímco přední strana Galaxy A33 5G je prakticky nerozeznatelná od předku jeho předchůdce Galaxy A32 5G, u zadní strany jistý rozdíl najdeme – čtverný fotoaparát sídlí v lehce vystouplém fotomodulu, který dostaly do vínku například telefony Galaxy A52 nebo A72 (předchůdce žádný fotomodul neměl). Záda jsou jinak podle všeho plastová a mají matnou povrchovou úpravu. Z renderů též vyplývá, že smartphone bude na rozdíl od staršího sourozence postrádat 3,5mm jack.

Telefon bude údajně disponovat Super AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,4 palců, rozlišením FHD+ a rozměry 159,7 x 74 x 8,1 mm a nabízet by se měl v bílé, černé, světle modré a oranžové barvě. Více o něm v tuto chvíli není známo.

Momentálně také není jasné, kdy jej Samsung plánuje představit, avšak vzhledem k tomu, že Galaxy A32 (5G) byl uveden letos v lednu, mohlo by to být na začátku příštího roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.