Zavřít reklamu

Samsung vypustil do světa novou betu internetového prohlížeče Samsung Internet (16.0.2.15). I když jde spíše o menší aktualizaci, přináší jednu velice užitečnou změnu.

Touto změnou je možnost přesunout adresní řádek seshora do spodní části obrazovky, což ocení zejména majitelé smartphonů s protáhlými a úzkými displeji. Nový update kromě toho přináší možnost vytvářet skupiny záložek, což je funkce, kterou jsme předtím viděli u browseru Google Chrome.

V neposlední řadě nová beta oblíbeného prohlížeče přináší novou (byť zatím experimentální) funkci zaměřenou na bezpečnost, kterou je prioritizace protokolu HTTPS. Jde o další opatření korejského technologického obra ke zlepšení ochrany soukromí v jeho browseru.

Pokud si chcete zmíněné novinky vyzkoušet, můžete si novou betu Samsungu Internet stáhnout zde nebo tady. Stabilní verzi by měl Samsung vydat během několika týdnů.

A co vy, jaký internetový prohlížeč ve svém telefonu používáte? Je to Samsung Internet, Google Chrome nebo nějaký jiný? Dejte nám vědět do komentářů.

Související články

Dnes nejčtenější

.