Zavřít reklamu

Společnosti Samsung a Škoda zahájily dlouhodobou spolupráci, a vy si tak můžete při projížďce svým vozem Škoda vyzvednout voucher na zvýhodněný nákup produktů Samsung. Už teď jsou vám za polovinu ceny dostupné USB-C kabely. Slevu 500 Kč pak získáte například na tablet Galaxy Tab A7 lite, chytrý přívěšek Galaxy SmartTag či powerbanku. Akční vouchery naleznete v infotainmentu vybraných škodovek v aplikaci Marketplace. Zde si rovnou zobrazíte speciální kód, který uplatníte při nákupu ve značkových prodejnách Samsung.

Marketplace je nová služba konektivity řidičů automobilů značky Škoda. Řidičům nabízí speciální nabídky, některé i v závislosti na aktuální poloze vozu. Nyní v Marketplace najdete výhodné nabídky i od společnosti Samsung. Abyste ve svém voze mohli využívat aplikaci Marketplace, musíte si nejdříve aktivovat službu Škoda Connect. Pak už stačí v infotainmentu vozu najít položku Marketplace a využívat veškeré benefity.

Výhodněji můžete získat chytré lokátory Galaxy SmartTag a SmartTag+. Díky SmartTagům snadno najdete své ztracené věci nebo jimi můžete ovládat chytrou domácnost. Verze SmartTag+ navíc disponuje technologií UWB, díky které můžete své náležitosti hledat i v rozšířené realitě (AR). SmartTag+ pořídíte s kódem z Marketplace s 30% slevou za 769 Kč. Balení čtyř kusů SmartTag získáte také s 30% slevou za 1 819 Kč.

Výhodná nabídka se vztahuje i na tablet Galaxy Tab A7 Lite v LTE i Wi-Fi verzi, který bude po slevě 500 Kč k dispozici za 3 899 Kč. Galaxy Tab A7 Lite je tenký a stylový společník pro život. Nabízí 8,7palcový displej a vysoký výkon zajištěný osmijádrovým procesorem a 3 GB RAM. Výkon podporuje baterie s kapacitou 5100 mAh a rychlým 15W nabíjením. Výborně se hodí k práci i zábavě. V Marketplace najdete i kupóny na slevu 50 % při koupi 5A USB-C kabelu za výhodnou cenu 200 Kč a powerbanku s bezdrátovým nabíjením a kapacitou 10 000 mAh za 903 Kč po slevě 30 %.

Nabídka společnosti Samsung v Marketplace se bude neustále obměňovat, zákazníkům se tedy vyplatí sledovat službu pravidelně. Nabídka platí do konce listopadu nebo do vyprodání zásob.

Dnes nejčtenější

.