Zavřít reklamu

Jak jsme již předtím nejednou informovali, nová vlajková řada Samsungu Galaxy S22 podle všeho dorazí začátkem roku 2022. Nyní web THE ELEC zveřejnil zprávu, že cílem korejského technologického giganta je, aby základní model tvořil 50–60 % veškerých dodávek řady.

THE ELEC dále píše, že u „pluskového modelu“ Samsung cílí na 20 % a u modelu Ultra na 20–30 % dodávek. Zdroje webu také potvrdily předcházející neoficiální informace, že nejvyšší model bude mít šachtu na dotykové pero S Pen.

Korejský smartphonový obr podle webu plánuje před uvedením na trh vyrobit 20 milionů kusů modelů Galaxy S22, což je prý velmi konzervativní číslo. Zároveň ovšem poznamenává, že toto číslo se v době, kdy začne sériová výroba nebo v době uvedení řady scénu, může změnit. U současné vlajkové řady Galaxy S21 prý počet dodávek původně činil 26 milionů kusů, v době jejího launche se však toto číslo zvýšilo na 30 milionů.

Pro připomenutí – základní model Galaxy S21 tvořil 40 % dodávek, S21+ 40–45 % a S21 Ultra 10–15 %. Pokud jsou tedy informace korejského webu správné, Samsung chce u příští vlajkové řady tentokrát sázet hlavně na základní model.

Související články

Dnes nejčtenější

.