Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání říjnového bezpečnostního patche na další zařízení. Jedním z jeho nejnovějších příjemců je „budgetová vlajka“ Galaxy S20 FE 5G.

Nová aktualizace pro Galaxy S20 FE 5G nese firmwarovou verzi G781BXXS4CUI1 a v tuto chvíli je distribuována v různých zemích Evropy. Do dalších zemí by se měla rozšířit v následujících dnech.

Momentálně stále není jasné, co konkrétně nová bezpečnostní záplata opravuje, velmi pravděpodobně se to však dozvíme během tohoto nebo příštího týdne.

Pokud jste vlastníky Galaxy S20 FE 5G a nový update jste ještě neobdrželi, můžete jeho dostupnost jako vždy zkontrolovat manuálně otevřením Nastavení, klepnutím na volbu Aktualizace softwaru a zvolením možnosti Stáhnout a nainstalovat. Galaxy S20 FE 5G byl uveden na trh téměř přesně před rokem s Androidem 10 a nadstavbou One UI 2.5. O dva měsíce později dostal aktualizaci s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.1. Podle současného aktualizačního plánu Samsungu má v budoucnu obdržet ještě tři velké systémové updaty.

Související články

Dnes nejčtenější

.