Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání zářijového bezpečnostního patche. Jedním z jeho nejnovějších příjemců je dva roky starý telefon nižší třídy Galaxy A10s.

Nejnovější aktualizace pro Galaxy A10s nese firmwarovou verzi A107MUBU5CUH1 a v tuto chvíli je distribuována v Ekvádoru. Do dalších koutů světa by se měla rozšířit v následujících týdnech. Update kromě toho přináší opravy blíže nespecifikovaných obecných bugů a vylepšenou stabilitu zařízení.

Nejnovější bezpečnostní patch zahrnuje opravy desítek exploitů včetně tří kritických, které v Androidu našel Google, a řešení celkem 23 vulnerabilit, které ve svém softwaru objevil Samsung. Jedna z nich umožňovala nesprávné řízení přístupu k API rozhraní Bluetooth, což dávalo nedůvěryhodným aplikacím možnost o něm získávat informace.

Samsung vydal zářijový bezpečnostní patch od konce srpna již na celou řadu zařízení, včetně smartphonů Galaxy S20 FE, Galaxy A52, Galaxy A52s 5G, Galaxy A72, Galaxy S10 Lite, „skládaček“ Galaxy Z Flip, Galaxy Z Flip 3 a Galaxy Z Fold 3 a řad Galaxy S21, Galaxy S20, Galaxy S10 a Galaxy Note 20.

Související články

Dnes nejčtenější

.