Zavřít reklamu

Již nějakou dobu víme (konkrétně od července), že Samsung pracuje na novém modelu řady Galaxy M – M52 5G. Do éteru mezitím pronikly jeho téměř úplné údajné specifikace a nyní jsme se dočkali jeho prvních renderů. Ty odhalují obrazovku typu Infinity-O, tenké rámečky, trojitý fotoaparát a zadní stranu s texturovanými vertikálními čárami.

Z renderů také vyplývá, že Galaxy M52 5G bude dostupný minimálně ve dvou barvách – černé a modré (předchozí leaky se zmiňují ještě o bílé). Zadní strana je pravděpodobně vyrobena z plastu.

Podle dosavadních úniků dostane telefon do vínku Super AMOLED displej s velikostí 6,7 palců, rozlišením FHD+ a 120Hz obnovovací frekvencí, čipset Snapdragon 778G, 6 nebo 8 GB operační paměti a 128 GB vnitřní paměti, trojitý fotoaparát s rozlišením 64, 12 a 5 MPx (druhý by měl být „širokáč“ a třetí sloužit jako snímač hloubky ostrosti), 32MPx přední kamerku a baterii s kapacitou 5000 mAh a podporou 15W rychlého nabíjení. Softwarově bude s největší pravděpodobností běžet na Androidu 11 a nadstavbě One UI 3.1. Galaxy M52 5G by mohl být představen již za několik týdnů. Nejprve by měl být dostupný v Indii, později podle všeho zamíří do Evropy.

Budou tyto telefony lepší než chystané iPhony 13? To se dozvíme již dnes večer. Představení iPhone 13 živě můžete sledovat zde.

Dnes nejčtenější

.