Zavřít reklamu

Již nějakou dobu víme (konkrétně od července), že Samsung pracuje na novém modelu řady Galaxy M – M52 5G. Do éteru mezitím pronikly jeho téměř úplné údajné specifikace a nyní jsme se dočkali jeho prvních renderů. Ty odhalují obrazovku typu Infinity-O, tenké rámečky, trojitý fotoaparát a zadní stranu s texturovanými vertikálními čárami.

Z renderů také vyplývá, že Galaxy M52 5G bude dostupný minimálně ve dvou barvách – černé a modré (předchozí leaky se zmiňují ještě o bílé). Zadní strana je pravděpodobně vyrobena z plastu.

Podle dosavadních úniků dostane telefon do vínku Super AMOLED displej s velikostí 6,7 palců, rozlišením FHD+ a 120Hz obnovovací frekvencí, čipset Snapdragon 778G, 6 nebo 8 GB operační paměti a 128 GB vnitřní paměti, trojitý fotoaparát s rozlišením 64, 12 a 5 MPx (druhý by měl být „širokáč“ a třetí sloužit jako snímač hloubky ostrosti), 32MPx přední kamerku a baterii s kapacitou 5000 mAh a podporou 15W rychlého nabíjení. Softwarově bude s největší pravděpodobností běžet na Androidu 11 a nadstavbě One UI 3.1. Galaxy M52 5G by mohl být představen již za několik týdnů. Nejprve by měl být dostupný v Indii, později podle všeho zamíří do Evropy.

Budou tyto telefony lepší než chystané iPhony 13? To se dozvíme již dnes večer. Představení iPhone 13 živě můžete sledovat zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.