Zavřít reklamu

Podle posledních neoficiálních informací bude smartphone Galaxy S21 FE představen ještě v září nebo následující měsíc. Nyní se příští „budgetová vlajka“ Samsungu objevila ve službě Google Play Console, která potvrdila některé předchozí leaky.

Galaxy S21 FE bude podle Google Play Console pohánět současný vlajkový čipset Samsungu Exynos 2100 (který podle všeho doplní pro změnu aktuální vlajkový čip Qualcommu Snapdragon 888), jenž bude spárován s 8 GB operační paměti (předchozí leaky se zmiňují i o 6GB variantě). Dále služba potvrdila, že telefon bude disponovat rozlišením displeje FHD+ (2009 x 1080 px).

Platforma kromě toho zveřejnila nový render telefonu, který potvrzuje, že bude mít plochý displej s uprostřed umístěným kruhovým otvorem.

Galaxy S21 FE by kromě toho měl do vínku dostat Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,4 palců a obnovovací frekvencí 120 Hz, 128 a 256 GB vnitřní paměti, trojitý fotoaparát s rozlišením 12 MPx, poddisplejovou čtečku otisků prstů, stupeň odolnosti IP68, podporu 5G sítí a baterii s kapacitou 4370 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem až 45 W.

Představení telefonu bychom se měli dočkat již brzy, ještě koncem tohoto měsíce nebo začátkem října.

Související články

Dnes nejčtenější

.