Zavřít reklamu

Chystaná novinka Samsungu pro střední třídu Galaxy M52 5G v těchto dnech získala certifikaci organizace Bluetooth SIG. Znamená to, že jejího představení bychom se mohli dočkat již brzy.

Bluetooth SIG toho o telefonu moc neodhalila, pouze to, že bude podporovat dvě SIM karty a Bluetooth konektivitu ve verzi 5.0.

 

Podle dostupných leaků dostane Galaxy M52 5G do vínku 6,7palcový Super AMOLED displej s rozlišením Full HD, čipset Snapdragon 778G, 6 nebo 8 GB operační paměti a 128 GB interní paměti, trojitý fotoaparát s rozlišením 64, 12 a 5 MPx, 32MPx selfie kamerku a baterii s kapacitou 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 15 W. Softwarově by měl běžet na Androidu 11 a nadstavbě One UI 3.1 a nabízet se minimálně ve třech barvách – černé, bílé a modré. Od svého předchůdce Galaxy M51 by se tak neměl příliš lišit, zásadním vylepšením by měla být „jen“ podpora 5G sítí a rychlejší čip.

V tuto chvíli není jasné, kdy by telefon mohl být uveden na scénu, s ohledem na čerstvou certifikaci však lze očekávat, že to bude již zanedlouho, pravděpodobně ještě v září. Podle všeho bude dostupný i v Evropě.

Související články

Dnes nejčtenější

.