Zavřít reklamu

V oznámení doprovázejícím vydání prvního updatu pro nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2 Samsung slíbil, že jejich funkce přinese na sluchátka Galaxy Buds Pro. A tento slib nyní plní, neboť v těchto dnech začala na minulý model „Budů“ uvolňovat novou firmwarovou aktualizaci.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi R190XXUA0UH5 a společně s ní Samsung vypustil do světa novou verzi aplikace Galaxy Buds Pro Plugin. A jaké funkce update na nová sluchátka vlastně přináší?

Za prvé je to možnost používat během hovorů okolní zvuk a za druhé nová možnost ovládání hluku (Noise Control), zahrnující dvě funkce. První umožňuje ovládat hluk jednoho konkrétního sluchátka místo obou a druhá uzpůsobit si poslech okolního zvuku. V rámci této funkce umožnil Samsung uživatelům aplikovat nastavení podle jejich potřeb.

Mimoto aktualizace opravuje některé bugy, zvyšuje stabilitu a vylepšuje celkový výkon Galaxy Buds 2. Aby bylo možné nové funkce používat, je nutné si nejprve nainstalovat novou verzi aplikace Galaxy Buds Pro Plugin (tj. verzi 3.0.21082751). V tuto chvíli je update distribuován v Jižní Koreji, do dalších zemí by se měl rozšířit v následujících dnech.

Související články

Dnes nejčtenější

.