Zavřít reklamu

Samsung před dvěma týdny představil nové chytré hodinky Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic. Do prodeje se mají dostat až koncem týdne, už nyní však pro ně korejský technologický gigant začal vydávat první firmwarový update.

Aktualizace nese označení R8xxXXU1BUH5 a má velikost 290,5 MB. Podle poznámek k vydání přináší zvýšenou stabilitu a lepší výkon, opravuje blíže nespecifikované bugy a vylepšuje současné funkce hodinek.

To, že Samsung první update na své nové hodinky vypustil tak brzy, naznačuje, že je hodlá – stejně jako smartphony – softwarově příkladně podporovat.

Jen pro připomenutí – nová řada hodinek dostala do vínku velikosti 40 a 44 mm (model Watch 4) a 42 a 46 mm (model Watch 4 Classic), Super AMOLED displej s velikostí 1,2, resp. 1,4 palců, nový čipset Samsungu Exynos W920, 1,5 GB operační a 16 GB vnitřní paměti, funkce měření srdečního tepu, hladiny kyslíku v krvi, EKG a nově i množství složek v tělesné stavbě, vylepšené monitorování spánku, až 40 hodin výdrže na jedno nabití, (pro mnohé konečně) podporu služby Google Pay a běží na novém operačním systému Wear OS Powered by Samsung s taktéž novou nadstavbou One UI Watch. Do obchodů se dostane 27. srpna.

Související články

Dnes nejčtenější

.