Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání srpnového bezpečnostního patche na další zařízení. Jedním z jeho nejnovějších adresátů je telefon Galaxy Note 10 Lite.

Nová aktualizace pro Galaxy Note 10 Lite nese firmwarovou verzi N770FXXS8EUG3 a v tuto chvíli je distribuována v Brazílii. Do dalších koutů světa by se měla rozšířit v následujících dnech.

Nejnovější bezpečnostní záplata opravuje celkem 38 exploitů, z nichž dva byly označeny jako kritické a 23 jako vysoce nebezpečné. Tyto zranitelnosti byly nalezeny v systému Android, tudíž je opravil sám Google. Kromě toho patch obsahuje i opravy dvou vulnerabilit objevených ve smartphonech Galaxy, jež opravil Samsung. Jedna z nich byla označena jako vysoce nebezpečná a týkala se opětovného použití inicializačního vektoru, druhá byla podle Samsungu málo nebezpečná a týkala se paměťového exploitu UAF (Use After Free) v ovladači conn_gadget. Součástí aktualizace je „povinné“ vylepšení stability zařízení a oprava blíže nespecifikovaných bugů.

Galaxy Note 10 Lite byl uveden na trh začátkem loňského roku s Androidem 10 a nadstavbou One UI 2.0. Přesně o rok později smartphone obdržel update s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.0 a v březnu na něj dorazila nadstavba One UI 3.1.

Související články

Dnes nejčtenější

.