Zavřít reklamu

Chystaný smartphone Samsungu pro nižší třídu Galaxy A03s se objevil ve službě Google Play Console, která potvrdila jeho některé specifikace. Zároveň do éteru pronikly nové rendery.

Nové rendery potvrzují, že Galaxy A03s bude disponovat displejem s kapkovitým výřezem a poměrně výraznou bradou a na zádech mít  trojitý fotoaparát. Vyplývá z nich také, že telefon se bude nabízet minimálně ve třech barvách – bílé, černé a modré.

Podle služby Google Play Console dostane smartphone do vínku čipset Helio P35, který bude spárován s 3 GB operační paměti (s ohledem na starší úniky je nicméně pravděpodobné, že k dispozici budou varianty s vyšší kapacitou). Rozlišení displeje prý bude 720 x 1339 px a telefon má běžet na Androidu 11 (velmi pravděpodobně s nadstavbou One UI 3.1).

Podle starších leaků bude smartphone vybaven trojitým fotoaparátem s rozlišením 13, 2 a 2 MPx, 5MPx přední kamerkou, čtečkou otisků prstů (ta jeho předchůdci Galaxy A02s chyběla), 3,5mm jackem a baterií s kapacitou 5000 mAh a podporou 15W rychlého nabíjení.

Galaxy A03 by mohl být uveden na scénu ještě v létě a stát by měl kolem 150 eur (zhruba 3 800 korun).

Související články

Dnes nejčtenější

.