Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mě teda hodinky hodně zklamali. Hlavně výběr ciferníku je strašně malý. A prostředí taky nevypadá dobře. V tom byly galaxy watch 3 lepší a s kulatými tlačítky na boku taky vypadali lépe

  Mám úplně stejný pocit. První dojmy, po tom co jsem obměnil GW3 za GW4. Ten 4% řemínek na verzi 46mm je směšný. Když se vymění třeba za černý kožený, tak to vypadá o mnoho lépe. Na kovový strap teprve čekám, tak uvidím až přijde, nicméně změna šířky z běžných 22mm na 20mm je také dost nepochopitelné. U menší verze to dokážu pochopit, ale u 46mm mi to nějak nejde pochopit. Některé kreslené ciferníky v nabídce – příšerné. Dalo by se předpokládat, že 46mm bude spíše pro velké kluky, než pro děcka. Těžko si dospělý muž dá kreslený ciferník, nebo ciferník s kočičkou … :-/
  Již mám 4 generaci a řekl bych, že co se ciferníků týká, tak to je stále horší a horší. Na Frontierách jsem měl ciferníky Rolex, Omega a mnoho dalších lehce přenositelných do hodinek. S každou další verzí bylo horší a horší získat nějaké pěkné ciferníky a nyní u Watch4 se zdá, že to je úplně nejhorší.
  Ovládání je také takové jiné, chápu, jiný systém, tak to bude chtít trocha trpělivosti a zvyknout si.
  Výhoda bude, že se konečně dá platit, ale jinak to je nepraktické, díky zamknutému systému, který se musí mnohokrát za den odemykat.
  Baterie vážně slabota. Watch3 při mém používáni vydrželi i týden, Watch4 asi dva, možná 3 dny, ale s hodně odřenýma ušima. Jinými slovy, s každou novější řadou se výdrž hodinek zatím stále snižuje. Do další verze, pokud se něco nezmění s výdrží nejspíš nepůjdu, protože to by bylo už téměř nepoužitelné.
  Tak teď si už jen zvyknout na Watch4, ale zatím to moc nejde 🙂

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější